Çmimi i biletave për “Final Four”/Deklarata e Tetovës një sinjal alarmi, trajneri:”Jam i frikësuar…”
PASÓ • 15:06 14/04/2024
Fundjava sportive paraprihet nga më shumë njohuri për të apasionuarit. Të gjitha eventet sportive kanë resumenë e tyre në “Pasó”. Na ndiqni çdo të premte, vetëm në Top Albania Radio. Glenti Nallbani Gëzim Sinemati Lorenc Jemini Ardi Cani Dj Ankloe
Deklaratat dhe largimi i Xavier Hernández acarojnë situatën me Laporta, çfarë do të ndodhë?!
PASÓ 16:04 19/05/2024
Do të hiqet apo jo VAR-i/Si e shikojnë çunat e e “Pasó” këtë çështje?!
PASÓ 15:56 19/05/2024
Finalja e Kupës në Itali madhështore ndërkohë pse në Shqipëri po bie interesi?!
PASÓ 15:50 19/05/2024
“3 minuta histori”/Kampionati i pijetarëve, shqiptari me raki dhe rusi me vodka, shpallet fitues…
PASÓ 15:12 19/05/2024
Formula e “Final 4” dhe arbitrimi i ndeshjeve/ Çunat e “Pasó” kritikë!
PASÓ 14:14 19/05/2024
“Pasó” 17 Maj/AllegriOut, klubet e mëdha ndryshojnë timonieret, Partizani në finale!
PASÓ 20:17 18/05/2024
“Pasó” 10 Maj/Fenomeni Dortmund! Pse ka rënë numri i futbollistëve në Shqipëri?
PASÓ 21:29 11/05/2024