David Dreshaj rrëfen për TAR arsyen se pse refuzoi ta përfaqësonte Malin e Zi në Eurovizion!
Live From Tirana • 09:09 04/02/2023
David Dreshaj ka qenë i ftuar në studion e “Live From Tirana”, për të folur më shumë mbi albumin e tij të Krishtlindjes që ka publikuar së fundmi, si dhuratë për fansat e tij për festat e fundvitit. Ndër të tjera ai ka rrëfyer dhe historitë që fshihen pas projekteve të tij të fundit. Davidi është ndalur pak më shumë tek jetesa në Malin e Zi, paragjykimet që ekzistojnë atje për shqiptarët, si dhe për pjesëmarrjen në Eurovizion. Elios Shuli David Dreshaj Wizii Dj
“Luizi është lojtar inteligjent, por…” Suada Daci komenton “Big Brother VIP”!
Live From Tirana 11:09 01/04/2023
Cilët janë personazhet e “BBV” që kanë fituar më shumë ndjekës brenda javës?!
Live From Tirana 11:08 01/04/2023
Kënga romantike që shenjoi lidhjen e Neada Muçajt me të dashurin e saj!
Live From Tirana 11:27 31/03/2023
“Ka pasur momente depresive, jam rrëzuar përtokë”, zbuloni të pathënat e Diola Dostit!
Live From Tirana 12:06 30/03/2023
“Më duket sfidë e madhe të hyj në BBV”, Romina Ruda flet mbi projektet e saj!
Live From Tirana 10:44 29/03/2023
Sulmi me armë ndaj Top Channel me një viktimë, Anila Hoxha zbulon të dhënat e para!
Live From Tirana 08:02 28/03/2023
“Po qëllojnë shpirtin e institucioneve…” Sulmi në Top Channel sjell reagimin e Juli Ristanit!
Live From Tirana 08:01 28/03/2023