Dea Vieri: “Burri im do lajë e fshijë, unë do vërdallisem”!
Ndryshe • 21:09 17/04/2024
E ftuar në emisionin “Ndryshe” ka qenë ish-banorja e këtij edicioni të tretë të “Big Brother VIP Albania” Dea Vieri. Edhe pse ishte një lojtare shumë e fortë, ajo u skualifikua disa javë më parë edhe pse shumë afër 100 ditëshit. Në këtë intervistë ajo bëri një analizë të lojës së banorëve dhe për të dhënë mendimin e saj për lojën. Salsano Rrapi Adi Pojana Visjan Ukcenaj Dea Vieri Dj Vini
Rike Roçi: Më bullizonin sepse isha shqiptare!
Ndryshe 20:21 15/05/2024
Rike Roçi: Nuk do pranoja 1 milion dollarë për s*ks!
Ndryshe 20:21 15/05/2024
Himarioti verior për Ramën: Skilipec i ndyrë, bullizon grekët!
Ndryshe 20:20 15/05/2024
A duhet falur tradhtia padashje?
Ndryshe 20:19 15/05/2024
Rike Roçi: Ëndrra ime është të bëhem nënë…
Ndryshe 20:18 15/05/2024
“Jam i pasur, jo shumë i pasur”, Samir Mane zbulon biznesmenët më të fuqishëm në Shqipëri!
Ndryshe 00:00 09/05/2024
Samir Mane: “Shisja qofte, hapa dyqanin e parë privat në Shqipëri”!
Ndryshe 00:00 09/05/2024