Dea Vieri: “Romeo ka ‘gjujt’ gjithë gocat e shtëpisë, nuk është i formuar”!
Ndryshe • 21:07 17/04/2024
E ftuar në emisionin “Ndryshe” ka qenë ish-banorja e këtij edicioni të tretë të “Big Brother VIP Albania” Dea Vieri. Edhe pse ishte një lojtare shumë e fortë, ajo u skualifikua disa javë më parë edhe pse shumë afër 100 ditëshit. Në këtë intervistë ajo bëri një analizë të lojës së banorëve dhe për të dhënë mendimin e saj për lojën. Salsano Rrapi Adi Pojana Visjan Ukcenaj Dea Vieri Dj Vini
Do të bëhet një lloj motivuesi si Grida Duma ose Ermal Mamaqi? Ja si përgjigjet Blendi Salaj!
Ndryshe 18:45 19/06/2024
Blendi Salaj: “Do hyja në BB VIP se shkoj në banjo përditë”!
Ndryshe 18:44 19/06/2024
“Shikoj ca an*l-ist”, për kë e hodhi kunjën Blendi Salaj?
Ndryshe 18:41 19/06/2024
Blendi Salaj: “I shikoj politikanët e më vjen e vjella deri tek goja”!
Ndryshe 18:39 19/06/2024
A do pranojë Egla të heqë reçipetat në stadium? – Telefonata Kurth!
Ndryshe 18:36 19/06/2024
“Po të kishin parë gjoksin tim, nuk do zgjidhnin Riken”, eskorta shokon prezantuesit!
Ndryshe 18:34 19/06/2024
“Për klikime njerëzit ulin brekët”, për kë e kanë fjalën moderatorët?
Ndryshe 18:32 19/06/2024