“Definoi vitet që pasuan…”/Igli Gjelishti kujton me nostalgji fillimet në Top Channel!
Back to the Beginning • 21:50 18/05/2024
I ftuar në emisionin "Back to the Beginning" në këtë episod ka qenë webmaster-i, Igli Gjelishti. Ai ka kujtuar me nostalgji hapat e parë në Top Channel dhe si ka nisur gjithçka në fushën ku ai ka punuar dhe si ka arritur të ndërtojë gjithçka. Kozeta Kurti Igli Gjelishti Dj Ankloe
Si është të punosh me njeriun e zemrës? Altin Basha zbulon sakrificat dhe si i mposht ato…
Back to the Beginning 18:54 08/06/2024
Kthimi pas në kohë dhe retrospektiva e jetës së Rita Petros në “Back to the Beginning”!
Back to the Beginning 22:32 31/05/2024
“U dashurova, mezi prisja të nesërmen kur merrja radion”/Ervin Kurti në një rrëfim si kurrë më parë!
Back to the Beginning 22:22 24/05/2024
“Definoi vitet që pasuan…”/Igli Gjelishti kujton me nostalgji fillimet në Top Channel!
Back to the Beginning 21:50 18/05/2024
“Tetë vite që bluhet…”/Gjergj Kaçinari zbulon detajet e albumit dhe mënyrën e veçantë që do të vijë!
Back to the Beginning 22:24 10/05/2024
Aida Hani dikur performuese e skenave, sot zgjedh artin e rrugës!
Back to the Beginning 20:54 29/04/2024
Nga ‘ahengu’ tek ariet, Albana dhe Ines tregojnë gjithçka mbi 20 vitet në televizion!
Back to the Beginning 13:51 22/04/2024