Dëgjuesit e TAR shprehin lumturinë për fitoren e Italisë dhe zhgënjimin nga humbja e Anglisë!
Pasó – Euro 2020 • 17:20 13/07/2021
"Paso Euro 2020" arriti t'ju shoqërojë me maratonën e saj të transmetimeve në çdo ndeshje të këtij Kampionati Europian. Të ftuar për të diskutuar post-finalen dhe ecurinë e këtij kampionati në këtë episod të fundit të fundit të emisionit tuaj të preferuar sportiv ishte Redi Jupi dhe Adrian Civici. "Të ftuar" në emision kanë qenë gjithashtu dhe dëgjuesit e TAR për të treguar nëse janë të lumtur me fitoren e Italisë apo janë të zhgënjyer nga humbja e Anglisë. Albana Ruçi Denis Dyrnjaja Redi Jupi Adrian Civici Dj Wizzii
Dëgjuesit e TAR shprehin lumturinë për fitoren e Italisë dhe zhgënjimin nga humbja e Anglisë!
Pasó – Euro 2020 17:20 13/07/2021
Adrian Civici në episodin e fundit të “Paso Euro 2020”: “Pa Mancini-n, një skuadër si Italia zor se kishte për të fituar!”
Pasó – Euro 2020 17:13 13/07/2021
Redi Jupi në episodin e fundit të “Paso Euro 2020”: “Për sa kohë janë Ronaldo dhe Messi lojtarë…”
Pasó – Euro 2020 17:07 13/07/2021
Finalja “Itali-Angli”, Marin Mema tregon në “Paso Euro 2020” se është i palëkundur për…
Pasó – Euro 2020 20:06 12/07/2021
Arben Manaj zbulon se 100 tifozë tentuan të thyejnë barrierat e stadiumit!
Pasó – Euro 2020 17:00 12/07/2021
Jul Deda dhe Edi Oga në një përballje, Itali vs Angli?
Pasó – Euro 2020 19:00 09/07/2021
Fioralba Dizdari për ‘Paso Euro 2020’: “Më pëlqejnë sulmuesit e Italisë!”, Albana Ruçi, Denis Dyrnjaja
Pasó – Euro 2020 20:50 08/07/2021