Del lista zyrtare e Kombëtares! “Shoh shumë ndryshime drastike…” Për kë e ka fjalën Ervin Fakaj?
PASÓ • 18:13 18/03/2023
Emisioni më i kërkuar nga të gjithë fanatikët e sportit. Glent Nallbani, Edi Manushi, Redi Jupi, Lorenc Jemini dhe Gëzim Sinemati mendojnë për të gjithë ju dashamirës të futbollit duke sjellë “Pasó”, emisionin që do t’ju ndjekë çdo të premte në frekuencën e radios tuaj të preferuar, vetëm në Top Albania Radio. Një program sportiv prej 120 minutash i rikthehet informacionit dedikuar sportit çdo javë. Konceptuar si një emision info-argëtues, informohuni mbi faktet, njihuni me protagonistët dhe qëndrimet e tyre. Glent Nallbani Lorenc Jemini Gëzim Sinemati Redi Jupi Dj Ankloe
M. Zeka: “‘Federata Kosovare e Futbollit’ udhëhiqet në mënyrë mafioze!”
PASÓ 17:23 25/03/2023
Erion Braçe: “Kombëtarja është në presion shumë të madh!”
PASÓ 17:22 25/03/2023
Del lista zyrtare e Kombëtares! “Shoh shumë ndryshime drastike…” Për kë e ka fjalën Ervin Fakaj?
PASÓ 18:13 18/03/2023
Situata e pazakontë që i ndodhi Glenti Nallbanit…
PASÓ 18:12 18/03/2023
‘Short horror’ për skuadrat angleze në Champions League!
PASÓ 18:12 18/03/2023
Rikthehet Faruk Sejdini tek Dinamo, Sinemati: “Ai është aset që vlen më shumë se Presidenti!”
PASÓ 17:21 11/03/2023
Shumë pranë largimit nga Roma, Marash Kumbulla shënon kundër Real Sociedad!
PASÓ 17:20 11/03/2023