Diola Dosti zbulon detajet e lidhjes me Erolld Belegun!
S'e Kam me Ty • 19:57 12/04/2024
E ftuar në emisionin “S’e Kam me Ty” ka qenë Diola Dosti. Nutricionistja e njohur ka zbuluar në një intervistë me Jonida Aliçkollin dhe Elios Shulin më shumë detaje se si ka nisur e gjithë karriera e saj dhe gjithashtu ka treguar edhe detaje të vogla në lidhje me partnerin e saj të ri. Jonida Aliçkolli Diola Dosti Elios Shuli Dj Ankloe
“Mariza nxorri brekët duke kërkuar zarfin me para”, ‘Irini’ demaskon realitetin e showbiz-it!
S'e Kam me Ty 18:32 21/06/2024
“E kam nisur me një blog”! / Rëndësia e këmbënguljes sipas Kristi Gongos!
S'e Kam me Ty 18:31 21/06/2024
“Më dilnin fëmijët në ëndërr”, Kristi Gongo zbulon profesionet më të vështira për ‘Punë pa Teka’!
S'e Kam me Ty 18:30 21/06/2024
“Kam punuar shitëse, kamarjere…”/ Kristi Gongo kujton hapat e parë të karrierës në “S’e Kam me Ty”!
S'e Kam me Ty 18:29 21/06/2024
Nuk do ta besoni emrin e vërtetë të Meri Shehut!
S'e Kam me Ty 18:27 21/06/2024
RIta Petro: “Pa dashurinë, nuk do kisha karrierë”!
S'e Kam me Ty 16:09 17/06/2024
“Do pranosh të të prek me dorë, ose nuk do të të botohen poezitë”, për kë e ka fjalën Rita Petro?
S'e Kam me Ty 16:07 17/06/2024