Ditët e nxehta të verës kërkojnë përkujdesje speciale të lëkurës, ja këshillat e ekspertes!
Live From Tirana • 08:49 24/05/2024
E ftuar në “Live From Tirana” ka qenë Anxhela Panxhi, eksperte kozmetike dhe terapiste holistike. Anxhela ka dhënë këshillat e saj se si të kujdesemi për lëkurën tonë gjatë ditëve të nxehta të verës… Jerida Sakaj Anxhela Panxhi Dj Danko
“Një nga majmunët u përpoq të vidhte varësen e floririt…”/Zhaklina Gjolla ndan eksperiencën e saj në Bali!
Live From Tirana 10:59 25/06/2024
Transplant përmes sistemeve robotike? Ermand Mertenika flet për inteligjencën artificiale në mjekësi!
Live From Tirana 10:59 25/06/2024
“Unifikon trupin dhe shpirtin…”/Instruktorja Jonida Çobani flet për përfitimet shpirtërore të jogës!
Live From Tirana 08:46 22/06/2024
Vazhdon ‘gara’ mes tyre, ja cilët janë ish-banorët e BBV3 që kanë fituar më shumë ndjekës në Instagram!
Live From Tirana 08:38 22/06/2024
Mes muzikës dhe studimeve për mjekësi, Vivian Biagioni tregon si lindi kënga e fundit “As unë as ti”!
Live From Tirana 08:31 22/06/2024
Numerologjia dhe cilësitë e të lindurve në numrin 1, flet Afërdita Zaja!
Live From Tirana 08:31 22/06/2024
“Shqipëria ka shumë probleme, atje jeta është më e lehtë…”/A do ta lërë Julia Ilirjani Amerikën?!
Live From Tirana 09:21 19/06/2024