DJ PM: “BB VIP më ka ndihmuar profesionalisht dhe shpirtërisht, si mua dhe DJ Dagz”!
Pardon My French • 21:20 22/02/2024
Një emision ku si asnjëherë më parë mendimet dhe fjalët vijnë si në jetë, të pacensuruara…Mirë, ndoshta pak të censuruara. Nuk do të mungojnë të ftuarit në studio, diskutimet mbi tema të ndryshme në mënyrën më të ‘zhveshur’, si dhe muzikën më bukur të momentit. Dhe në këtë episod, së bashku me Jonida Aliçkollin dhe Arbër Cepanin, ka qenë i ftuar në pjesën e parë të programit DJ PM, i cili ka folur për projektet e tij të reja muzikre, lidhjen me Sarah Berisha dhe eksperiencën e tij si banor në edicionin e parë të "Big Brother Vip Albania". Jonida Aliçkolli Arbër Cepani DJ PM R10
3 vajzat shqiptare në kopertinën e ‘Time’!
Pardon My French 20:04 18/04/2024
Në një film me Egla Cenon?! Julia Ilirjani zbulon gjithçka në TAR, flet për miqësinë me Ilnisën!
Pardon My French 19:58 18/04/2024
Egla e martuar për pasaportë italiane, Paloma zbulon sekretin!
Pardon My French 19:58 18/04/2024
Julia Ilirjani për Eglën: “Shpresoj mos të jetë në jetë reale si në BB VIP 3”!
Pardon My French 19:57 18/04/2024
Nga përmbytja e Dubait tek rrogat e larta në jug të Shqipërisë, zbuloni lajmet e javës!
Pardon My French 19:56 18/04/2024
“S’kemi konkurrencë”, Eni Shehu dhe Lei Kraja zbulojnë të rejat e Pushime On Top!
Pardon My French 23:11 11/04/2024
Strategjia e Jetmirit dhe Liamit, e tepruar apo e mirëmenduar?
Pardon My French 23:07 11/04/2024