Drilon Hoxha dhe realizimi i pestë kinematografik mban emrin “Guxim”, ja çfarë na zbulon më shumë!
TAR Exclusive • 19:57 06/04/2024
Regjisori, skenaristi, producenti dhe aktori i njohur Drilon Hoxha është një nga figurat më të rëndësishme të realizimit më të fundit të filmit “Guxim”. Këtë herë ky projekt i tij vjen në bashkëpunim me Top Channel Films, të cilët mbrëmjen e 5 Prillit sollën edhe Premierën Absolute në Cineplexx TEG. Albana Ruçi Drilon Hoxha
MelodyTV/ Feel the Melody – Tolution!
TAR Exclusive 13:01 21/06/2024
Aksident në autostradën Tiranë-Durrës! Rëndohet trafiku që nga Casa Italia!
TAR Exclusive 18:35 20/06/2024
Sara Gjordeni e vetme në tapetin e kuq? Përse nuk ishte Bardhi në finalen e BBV?!
TAR Exclusive 00:02 29/05/2024
“Unë e kam fituar Big Brother-in tim”/ Roza Lati flet për finalen e madhe!
TAR Exclusive 00:01 29/05/2024
Bëri më shumë bujë me reklamën e Lori Caffe apo në Big Brother? Ja si përgjigjet Rike Roçi…
TAR Exclusive 00:00 29/05/2024
Doli në vendin e dytë/Julian Deda tregon se si ishte rrugëtimi i tij në BBV!
TAR Exclusive 00:00 28/05/2024
E prekur dhe me lot pas finales së BBV/ Ilnisa Agolli tregon emocionet e para!
TAR Exclusive 00:00 28/05/2024