“Dua të dalë Ilnisa”/ Ledjona Xheladinaj në TAR: Meritoni të mbajë fjalën!
TAR Exclusive • 13:20 08/04/2024
Dje ishte premiera absolute e filmit aksion “Guxim”, në Cineplexx TEG, një tjetër projekt premtues i Top Channel Films. Aktorët dhe personazhet e njohur vip kanë dhënë intervista lidhur me pritshmëritë e filmit, teksa ish-banorët e “BBV3” kanë komentuar nominimin dhe dinamikat më të fundit të ‘reality show’.
MelodyTV/ Feel the Melody – Tolution!
TAR Exclusive 13:01 21/06/2024
Aksident në autostradën Tiranë-Durrës! Rëndohet trafiku që nga Casa Italia!
TAR Exclusive 18:35 20/06/2024
Sara Gjordeni e vetme në tapetin e kuq? Përse nuk ishte Bardhi në finalen e BBV?!
TAR Exclusive 00:02 29/05/2024
“Unë e kam fituar Big Brother-in tim”/ Roza Lati flet për finalen e madhe!
TAR Exclusive 00:01 29/05/2024
Bëri më shumë bujë me reklamën e Lori Caffe apo në Big Brother? Ja si përgjigjet Rike Roçi…
TAR Exclusive 00:00 29/05/2024
Doli në vendin e dytë/Julian Deda tregon se si ishte rrugëtimi i tij në BBV!
TAR Exclusive 00:00 28/05/2024
E prekur dhe me lot pas finales së BBV/ Ilnisa Agolli tregon emocionet e para!
TAR Exclusive 00:00 28/05/2024