“Dune 2“ dhe festivali i çmimeve BAFTA, Edi dhe Edea i zbulojnë të gjitha!
Live From Tirana • 16:58 24/02/2024
Për kinema-dashësit vjen një program i cili sjell kinemanë në 360 gradë. Filmat e rinj, ngjarjet e fundit nga protagonistët tuaj të preferuar, recensionet e filmave, shoqëruar nga kolonat zanore të paharrueshme që zgjojnë kujtime rrënqethëse. Ditën e sotme Edi dhe Edea prezantuan dy filmat e rinj premierë në Cineplexx dhe disktuan rreth festivalit të çmimeve BAFTA!
Olta Sheta për “BBV3”: “Shpresoj të mos mbyllet kurrë, të na bëjnë më shumë bebe…”
Live From Tirana 10:55 23/04/2024
Debati Meriton-Graciano/Olta Sheta: “Përdori kartën e viktimizimit, solli ujë tek burimi i vet por…”
Live From Tirana 10:53 23/04/2024
Beatrice Luzzi takoi vetëm Eglën, Olta Sheta: “Banorët e tjerë u prenë, një plus për të…”
Live From Tirana 10:51 23/04/2024
Dita e Tokës, Sazan Guri: “Dikur shqiptarët njerëzit më miqësorë me mjedisin, por sot…”
Live From Tirana 10:48 23/04/2024
Java më e mirë e vitit, astrologu Jorgo Pulla tregon se çfarë do të ndodhë me shenjat e horoskopit!
Live From Tirana 10:14 20/04/2024
Rëndësia e manifestimit, Franka Ikonomi tregon hapat për të arritur gjërat që duam!
Live From Tirana 10:11 20/04/2024
Një ‘mbret’ i ri në shtëpinë e BBV3/Kush ka fituar më shumë ndjekës e kush rezulton me humbje?!
Live From Tirana 10:08 20/04/2024