Celebrities Gossip Showbiz

E kapur për dore me artistin e njohur, çfarë na zbulon Dafina Zeqiri?

Dafina Zeqiri është një nga divat e muzikës shqiptare që padyshim sjell shumë hite e ndër vite ka vazhduar të sjellë projekte shumë të veçanta. Prej se u zbulua lidhja e saj e me biznesmenin Kreshnik Gjergji, çifti ka qenë shumë në vëmendjen e publikut e ditën e djeshme në ditëlindjen e saj, Kreshniku i ka propozuar për martesë, ku ajo ka thënë “PO“.

Dyshja e suksesshme dhe shumë e dashur për publikun, Dafina Zeqiri dhe Ylli Limani, siç duket do të bëhen përsëri bashkë për një duet të radhës. Dyshimet janë ngritur para pak kohësh teksa të dy artistët publikuan në llogaritë personale të Instagramit, dy foto të ndryshme me mbishkrimin “Jom ka du me t’pa”. Ditën e sotme, Dafina ka postuar në Instagram-in e saj një fotografi teksa shfaq veten të kapur për dore me Yll Limanin

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DAFINË MOJ (@dafina.zeqiri)

Dasma e tyre ka kohë që përflitet  në media duke aluaduar shumë rreth organizimit të saj. Dafina ka treguar se do të ketë një dasmë, e cila do të jetë në fund të vitit. Ama së fundmi këngëtarja ka zbuluar se përgatitjet kanë nisur duke treguar edhe ftesat e dasmës së tyre.