Celebrities Gossip Showbiz

“E neveritshme…”/Jason Priestley kujton kohën kur jetonte në një shtëpi me Brad Pitt!

Aktori i johur Jason Priestley kujtoi së fundmi kohën kur ai qëndroi me yllin e kinematografisë Brad Pitt në një apartament të vogël në Los Angeles në vitin 1987. Jason tha në një intervistë:

Brad nuk ishte aq i keq sa shoku im tjetër i dhomës.

Ndër ato që tha, aktori zbuloi lojën që bënin të dy për të parë se kush mund të rrinte më gjatë pa bërë dush.

E mendoj tani dhe më duket, e neveritshme. Brad fitonte gjithmonë. Nuk mendoj se ai e bën më këtë!

Aktori kishte përshkruar në kujtimet e tij në vitin 2014, se si ishte të jetoje me Pitt.

Ne jetonim dhe pinim birra që vinin në kanaçe të bardha dhe cigare Marlboro Light. 

Jason Priestley luajti në serialin “Heart Beats in Beverly Hills” dhe më pas u shfaq në disa produksione, më së fundmi në “Private Eyes”.