E njëjta histori, PSG jashtë Champions!
PASÓ • 17:19 11/03/2023
Emisioni më i kërkuar nga të gjithë fanatikët e sportit. Glent Nallbani, Edi Manushi, Redi Jupi, Lorenc Jemini dhe Gëzim Sinemati mendojnë për të gjithë ju dashamirës të futbollit duke sjellë “Pasó”, emisionin që do t’ju ndjekë çdo të premte në frekuencën e radios tuaj të preferuar, vetëm në Top Albania Radio. Një program sportiv prej 120 minutash i rikthehet informacionit dedikuar sportit çdo javë. Konceptuar si një emision info-argëtues, informohuni mbi faktet, njihuni me protagonistët dhe qëndrimet e tyre. Ed Manushi Glent Nallbani Lorenc Jemini Gëzim Sinemati Redi Jupi Roi DJ
Momente paniku, futbollisti i Romës humbet ndjenjat në fushë, ja si komentohet në “Pasó”!
PASÓ 14:20 22/04/2024
KF Tirana del në ankand, zyra përmbarimore nxjerr në shitje aksionet!
PASÓ 14:19 22/04/2024
Sokol Jareci, zbulon rolin si vëzhgues në ndeshjen Roma-Milan!
PASÓ 14:18 22/04/2024
Ngjarjet sportive më të rëndësishme të javës analizohen në “Pasó”!
PASÓ 21:55 19/04/2024
Paso 19 Prill/Italia rritet, Anglia dështon. Intervistë me Sokol Jareci, vëzhgues i Roma-Milan!
PASÓ 21:53 19/04/2024
Polemikë në Champions League/Deklarata e Guardiolës: “Bari ishte pak më lartë…”
PASÓ 15:09 14/04/2024
Mori topin në zonë, rasti i penalltisë në ndeshjen Arsenal – Bayern/Analizë e çunave të “Pasó”!
PASÓ 15:07 14/04/2024