E papritur, Armaldo futet prapë në “BBV”?!
S'e Kam me Ty • 18:32 31/03/2023
Në lumin e programeve televizive dhe ‘qyfyreve’ të tyre frymëzuar nga cikli ‘Mai Dire’ i Mediaset – tre emra të njohur të radios & TV në Shqipëri vijnë me një program ku komentohen perlat nga programet që njihni dhe nuk i njihni, që i keni parë ose me shumë gjasa jo, xhanëm me kaq sa janë kjo është e pamundur… Jonida Aliçkolli Elios Shuli Lei Kraja Roi DJ
“Do të pranosh që unë të të prek ose…”/Rita Petro tregon rastin e ngacmimit në fillimet e karrierës…
S'e Kam me Ty 19:14 14/06/2024
Meri Shehu “merr flakë” në studio!
S'e Kam me Ty 12:05 08/06/2024
Iva Tiço: Kam punuar pa rrogë, periudha më e zezë!
S'e Kam me Ty 11:08 08/06/2024
Nga “diss-i” i Eglës për banorët tek surpriza e Manushit, moderatorët komentojnë të rejat e showbiz!
S'e Kam me Ty 09:12 08/06/2024
Nga fustani i trashëguar tek detajet e dasmës, Iva Tiço zbulon gjithçka për TAR!
S'e Kam me Ty 10:15 07/06/2024
“Mezi mbaja lotët…”/ Iva Tiço zbulon detaje nga dasma: Fustani ishte frymëzuar nga i gjyshes…
S'e Kam me Ty 21:15 06/06/2024
Nga videot në virale të javës deri tek rrëfimi i gazetares së terrenit së TCH, Alma Demiraj!
S'e Kam me Ty 17:55 31/05/2024