Celebrities Gossip Showbiz

E plagosi gjatë xhirimeve të filmit “Monster in Law”, Jennifer Lopez kurrë nuk i kërkoi falje Jane Fonda!

Jane Fonda zbuloi në “The Drew Barrymore Show” të premten se bashkë-ylli i saj “Monster in Law”, Jennifer Lopez aksidentalisht hapi vetullën e saj gjatë një xhirimi të komedisë së vitit 2005. Ylli i “Moving On” zbuloi informacionin kur prezantuesi Barrymore i kërkoi Fonda-s dhe yllit të saj të “Grace and Frankie” Lily Tomlin të ndajnë mendimet e tyre fillestare për disa nga filmat e tyre më ikonë.

Kur Barrymore përmendi “Monster in Law”, Fonda tha se gjëja për të cilën menjëherë mendon kur kujton se ka bërë atë film është skena ikonë e shuplakave të saj dhe të Lopez. “Epo, Jennifer, sipas Jennifer-it, ajo kishte këtë unazë të madhe diamanti,” shpjegoi Fonda.

Kështu që kur ajo më goditi një herë, ajo më hapi, syrin, vetullën time. Dhe ju e dini, ajo kurrë nuk ka kërkuar falje.

Është e paqartë nëse Fonda po bënte shaka, duke pasur parasysh se ajo e mban fytyrën relativisht neutrale pasi ndau historinë. Por publiku i studios qeshi. Fonda ka qenë e zëshme për momentet brutale nga prapaskenat në të kaluarën. Ajo gjithashtu tha për “Good Morning America” (përmes TV Insider) në shtator se nuk ishte e rehatshme të filmonte një skenë erotike nga klasikja e saj e kultit të vitit 1968 “Barbarella”.

Isha aq nervoze për të bërë këtë ku përfundova lakuriq dhe piva shumë vodka. Isha e dehur.