Celebrities Gossip Showbiz

“Edhe Bora ka më shumë ‘k’ se kryeministri, por…”, Neda Balluku habit në “Cherry on Top”!

“Cherry on Top” nga Bora Zemani ka nisur sonte rrugëtimin në ekranin e Top Channel. “Cherry on Top” është një program Prime Time, prej 90 minutash, i cili synon të bëjë bashkë në studio njerëz me profile të larta në profesionet e tyre, duke shkëmbyer përvojat dhe historitë e tyre të suksesit personal, pa patur egon apo dëshirën e protagonizmit.

Ashtu si në çdo puntatë edhe mbrëmjen e nesërnme do të ketë të ftuar disa nga personazhet e showbizit shqiptar. Ndër të ftuarit ka qenë edhe Neda Balluku, ku gjatë promos së publikuar dëgjohet se shprehet:

Neda Balluku: Edhe Bora ka më shumë “k” se kryeministri, po nuk është më fenomen se kryeministri  

“Cherry On Top” një puntatë speciale që nuk duhet humbur! Nesër ora 21:00 me Bora Zemanin.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Cherry On Top 🍒 (@cherryontop.tch)