Eldis Arrnjeti tregon për karrierën dhe ngjashmërinë e zërit të tij me të ndjerin Gent Demaliaj!
Live From Tirana • 12:11 23/03/2023
I ftuar në emisonin “Live From Tirana” ka qenë Eldis Arrnjeti, një artist i ri në tregun muzikor shqiptar, i cili së fundmi ka publikuar këngën e tij më të re, një baladë dashurie, e cila e ka sjellë këngëtarin me një stil ndryshe nga zakonisht. Ai ka zbuluar disa detaje personale në lidhje me këtë projekt. Elios Shuli Eldis Arrnjeti Danko Dj
Barazia gjinore në familje/Si i ndajnë punët e shtëpisë me partnerët Rezart Cenaj e Atalanta Kërçyku?
Live From Tirana 08:57 11/06/2024
Argjend Gjigja paralajmëron projektin e tij muzikor të madh të radhës: “Një tregim jetësor i imi…”
Live From Tirana 00:05 08/06/2024
Qershori me ndryshime pozitive për të gjitha shenjat, Xhiliola Lamaj parashikon lajme të mira!
Live From Tirana 00:04 08/06/2024
Ish-banorët e BBV3 ende në qendër të vëmendjes, ja çfarë po ndodh me ndjekësit e tyre në Instagram!
Live From Tirana 00:03 08/06/2024
Ndarje dhe ribashkime, Angjeli Dikolli zbulon të rejat nga çiftet e showbiz-it shqiptar dhe jo vetëm!
Live From Tirana 09:02 07/06/2024
Ada, kompozitorja e preferuar e yjeve në SHBA: “Si krijova këngën për historinë personale të J.Lo…”
Live From Tirana 09:13 06/06/2024
Endri Çela sjell shfaqjen “Lule Sajza” mbi tmerret e kampit të Tepelenës, ja çfarë zbulon regjisori!
Live From Tirana 09:03 06/06/2024