Filmat më romantikë ndër vite që mund t’i shihni me partnerin/en tuaj në ditën e të dashuruarve!
@ the Movies • 10:55 10/02/2024
Edi dhe Edea këtë herë na kanë njohur me filmat që mund të shohim në javën e dashurisë në kinema Cineplexx. Po ashtu ata na kanë sugjeruar edhe disa nga filmat më të mirë romantikë që mund t’i shohim me të dashurit e zemrës për Shën Valentin… Edi Hallaçi Edea Demaliaj Dj XXL
Të rejat e fundit nga bota e kinematografisë, ja çfarë nuk duhet të humbisni!
@ the Movies 10:24 20/04/2024
Kim Kardashian si aktore në “American Horror Story: Delicate 2″/Ja disa nga serialet më ‘In’…
@ the Movies 10:21 20/04/2024
Çfarë të shohim këtë fundjavë në Cineplex?!
@ the Movies 10:16 20/04/2024
Disa sugjerime filmash dhe serialesh më të fundit që nuk do të donit t’i humbisnit!
@ the Movies 09:44 13/04/2024
Serialet që po bëjnë namin momentalisht/”Supersex” me aktoren shqiptare dhe Rocco Siffredi!
@ the Movies 09:42 13/04/2024
Ja se çfarë filmash të shihni këtë fundjavë në Cineplexx!
@ the Movies 09:39 13/04/2024
Premiera absolute e filmit “Guxim” dhe Festivali i Filmit në Kanë/Ja të rejat nga kinematografia!
@ the Movies 00:03 06/04/2024