Finalja “Itali-Angli”, Marin Mema tregon në “Paso Euro 2020” se është i palëkundur për…
Pasó – Euro 2020 • 20:06 12/07/2021
Mbrëmjen e finales, në “Paso Euro 2020” ishin të ftuar në studio gazetari i njohur Marin Mema dhe psikologia Lenida Halilaj. Marini është një tifoz i zjarrtë i Italisë dhe ndohdej në tension për ndeshjen e sotme, si dhe tregoi që ka patur përplasje të tifozëve me policinë, kjo mendohet të ketë ndodhur pasi konsumimi i birrave ka nisur që herët. Sipas Halilaj, trajneri i Anglisë ka bërë zgjedhjen e duhur në lojtarë pasi ata kanë dhënë prova për forcën e tyre. Ndërsa Mancini ka përdorur një strategji tjetër, për të bërë një lojë më të bukur se vitet e tjera. Italia e ka më të fortë strategjinë, ndërsa Anglia është më individuale, mendon Lenida, por trajneri ka arritur t’i balancojë egot e futbollistëve. Lenida Halilaj Marin Mema Albana Ruçi Denis Dyrnjaja Dj Ankloe
Dëgjuesit e TAR shprehin lumturinë për fitoren e Italisë dhe zhgënjimin nga humbja e Anglisë!
Pasó – Euro 2020 17:20 13/07/2021
Adrian Civici në episodin e fundit të “Paso Euro 2020”: “Pa Mancini-n, një skuadër si Italia zor se kishte për të fituar!”
Pasó – Euro 2020 17:13 13/07/2021
Redi Jupi në episodin e fundit të “Paso Euro 2020”: “Për sa kohë janë Ronaldo dhe Messi lojtarë…”
Pasó – Euro 2020 17:07 13/07/2021
Finalja “Itali-Angli”, Marin Mema tregon në “Paso Euro 2020” se është i palëkundur për…
Pasó – Euro 2020 20:06 12/07/2021
Arben Manaj zbulon se 100 tifozë tentuan të thyejnë barrierat e stadiumit!
Pasó – Euro 2020 17:00 12/07/2021
Jul Deda dhe Edi Oga në një përballje, Itali vs Angli?
Pasó – Euro 2020 19:00 09/07/2021
Fioralba Dizdari për ‘Paso Euro 2020’: “Më pëlqejnë sulmuesit e Italisë!”, Albana Ruçi, Denis Dyrnjaja
Pasó – Euro 2020 20:50 08/07/2021