Celebrities Gossip Showbiz

Fotot e fundit të Megan Fox do t’ju lënë pa fjalë, ylli duket më joshëse se kurrë!

Megan Fox duket shumë tërheqëse në postimet e saj të fundit në rrjetet sociale. Aktorja dhe supermodelja këtë herë ka pozuar nga një plazh, e veshur me një minifustan të bardhë, buzw detit.

Postimi i saj mori mbi gjysmë milioni pëlqime që në orën e parë, ku audienca e saj në internet e “vërshoi” me komente pozitive.

Fotot vijnë pas komenteve në Instagram, ku tregoi gjoksin e saj. Pas fotove të tjera që ka postuar së fundmi, ajo ka lënë të kuptohet se është kritikuar për faktin se pozon disa herë duke treguar gjoksin.

Në fotot që ka postuar ditë më parë përmes Instagramit , bukuroshja 37-vjeçare ka pozuar me një fustan transparent, përmes të cilit i dallohet gjoksi. Në mbishkrimin e postimit të saj, ajo hedh “kunja” ndaj atyre që komentojnë negativisht fotot e saj seksi.

 

Visualizza questo post su Instagram

 

Un post condiviso da Megan Fox (@meganfox)

“Para se të filloni të shkruani me inat, ato nuk janë thithkat e mia, qetësohuni. Ato janë të fshehura plotësisht dhe të sigurta nën mbulesat e thithkave, kështu që mos u shqetësoni,” 

Fox ditët e fundit ka “luajtur” me veshjet bardh e zi, të cilat megjithatë ishin transparente, duke treguar trupin e saj mahnitës. “ Dielli në shtëpinë e katërt të Demit ”, ka shkruar Megan Fox në fotot me veshje të bardhë.