Gazetarja Albana Bejko analizon raportet romantike të krijuara në BBV: “Nuk më jep asnjë ndjesi…”
Live From Tirana • 09:23 10/02/2024
Në emisionin “Live from Tirana” ishte e ftuar në studio gazetarja Albana Bejko për të na folur pak se si po e sheh ajo këtë edicion të “BBV”. Jerida Sakaj Albana Bejko Dj Wizii
Xhoi Jakaj: Më ka befasuar Egla në BB VIP, Meritoni përfiton më tepër nga Ilnisa!
Live From Tirana 14:34 23/02/2024
Dy astrologet Ira dhe Gerta komentojnë shenjat e horoskopit të çifteve në Big Brother Vip!
Live From Tirana 14:30 23/02/2024
Almanaku 23/02/2024 – Wake Me Up
Live From Tirana 08:55 23/02/2024
Genta Gjalpi: Graciano po ta kishte marrë pak më shtruar nuk do të ishte larguar…
Live From Tirana 16:00 22/02/2024
Paragjykimet në lidhjet e dashurisë me diferencë në moshë, ja çfarë thotë sopranoja Simona Karafili!
Live From Tirana 15:57 22/02/2024
Xhilda Luzi flet për BB VIP dhe mikeshën e saj Ilnisën në Live From Tirana!
Live From Tirana 22:42 20/02/2024
Psikologia Jonida Haxhiu tregon shkaqet dhe ndikimin e dhunës në familje!
Live From Tirana 22:37 20/02/2024