Gent Bejko zbulon arsyen e ‘shkëputjes’ nga ‘Portokallia’!
Ku ke humbur? • 20:05 20/02/2024
Një podcast i ri realizuar nga Jonida Aliçkolli që do të na rizgjojë nostalgjinë, ka nisur në Top Albania Radio. Personazhe që i kemi pëlqyer dhe mund të na kanë shenjuar periudha të ndryshme të jetës nëpërmjet artit apo ndikimit të tyre në publik, do të vijnë me një stil shumë personal interviste. Për një periudhë kohe ata kanë qenë të famshëm e shumë të dashur nga publiku por kanë zgjedhur të tërhiqen nga karriera e tyre apo edhe daljet në ekran. I ftuar në episodin e pestë të podcast-it “Ku Ke Kumbur” me Jonida Aliçkollin ka qenë Gentjan Bejko, një intervistë e realizuar virtualisht nëpërmjet Skype pasi ai jeton në Kanada. Jonida Aliçkolli Gentjan Bejko
“Njerëz që postojnë një jetë që nuk ekziston”, për kë e ka fjalën Sakohoxha?
Ku ke humbur? 20:49 25/03/2024
Çun apo gocë? Nuk do e besoni ç’bëri Shakohoxha për të trashur zërin!
Ku ke humbur? 20:48 25/03/2024
Ekskluzive: Shakohoxha komenton kombëtaren në Europian!
Ku ke humbur? 20:47 25/03/2024
Pse u shkëput nga televizioni? Dritan Shakohoxha flet hapur për jetën personale dhe profesionale…
Ku ke humbur? 22:19 23/03/2024
Xhoi Bejko zbulon gjithçka mbi jetën familjare!
Ku ke humbur? 00:00 20/03/2024
Karrierë muzikore në Shqipëri apo Kanada? Ja çfarë thotë Xhoi Bejko…
Ku ke humbur? 00:00 20/03/2024
Xhoi Bejko: “Më kanë krahasuar me Celine Dion”!
Ku ke humbur? 00:00 20/03/2024