Gjithçka ‘pa nivel’ që nuk e dinit për Julia Ilirjanin!
Ndryshe • 00:02 11/04/2024
E ftuar në emisionin e kësaj jave në “Ndryshe” me Salsano Rrapi, Adi Pojana dhe Visjan Ukcenaj ka qenë aktorja e mirënjohur Julia Ilirjani. Ajo së fundmi ishte pjesë e edicionit të tretë të spektaklit më të ndjekur në Shqipëri, “Big Brother VIP Albania”, ku gjithashtu në këtë intervistë na zbuloi disa detaje nga kjo eksperiencë. Salsano Rrapi Adi Pojana Visjan Ukcenaj Julia Ilirjani Dj Vini
Do të bëhet një lloj motivuesi si Grida Duma ose Ermal Mamaqi? Ja si përgjigjet Blendi Salaj!
Ndryshe 18:45 19/06/2024
Blendi Salaj: “Do hyja në BB VIP se shkoj në banjo përditë”!
Ndryshe 18:44 19/06/2024
“Shikoj ca an*l-ist”, për kë e hodhi kunjën Blendi Salaj?
Ndryshe 18:41 19/06/2024
Blendi Salaj: “I shikoj politikanët e më vjen e vjella deri tek goja”!
Ndryshe 18:39 19/06/2024
A do pranojë Egla të heqë reçipetat në stadium? – Telefonata Kurth!
Ndryshe 18:36 19/06/2024
“Po të kishin parë gjoksin tim, nuk do zgjidhnin Riken”, eskorta shokon prezantuesit!
Ndryshe 18:34 19/06/2024
“Për klikime njerëzit ulin brekët”, për kë e kanë fjalën moderatorët?
Ndryshe 18:32 19/06/2024