Gjithçka që duhet të dimë mbi filmin e ri në Cineplexx, “Black Panther: Wakanda Forever”!
@ the Movies • 09:10 12/11/2022
E ftuar në "At The Movies" ka qenë përfaqësuesja e Cineplexx, Eri Mane, për të na zbuluar më shumë mbi premierën e fundit. Ja se çfarë duhet të dimë për filmin "Black Panther: Wakanda Forever". Edea Demaliaj Edi Hallaçi Eri Mane Dj XXL
“One Day” dhe jo vetëm, ja serialet që po bëjnë namin në Netflix ditët e fundit!
@ the Movies 09:50 17/02/2024
Njihuni me filmat e rinj të Cineplexx dhe të rejat e fundit nga bota e kinematografisë!
@ the Movies 09:49 17/02/2024
Nga Festivali i Filmit në Berlin e deri tek serialet hit të momentit, Edi dhe Edea zbulojnë gjithçka
@ the Movies 09:47 17/02/2024
Prag Shën Valentini, ja çfarë filmash të shohim me të dashurit tanë të zemrës!
@ the Movies 11:04 10/02/2024
Filmat më romantikë ndër vite që mund t’i shihni me partnerin/en tuaj në ditën e të dashuruarve!
@ the Movies 10:55 10/02/2024
Çfarë të shohim në Cineplexx në javën e dashurisë, ja sugjerimet e Edit dhe Edeas!
@ the Movies 10:53 10/02/2024
“Squid Game 2” apo “Griselda”, zbuloni të rejat e fundit nga Netflix që nuk duhet t’i humbisni!
@ the Movies 10:06 03/02/2024