Graciano Tagani pjesë e “BBV3”?! Argjira Spanca reagon: “Zot na ruaj…”
Live From Tirana • 12:08 29/11/2023
I ftuar në emisionin ‘Live From Tirana’ ishte balerini i njohur Graciano Tagani. Graciano foli për eksperiencën e tij në ‘DWTS.’ Ai e nisi intervistën duke folur fillimisht për partneren e tij në spektakël, Fifin dhe jo vetëm. Graciano Tagani Eni Shehu
“Dune 2“ dhe festivali i çmimeve BAFTA, Edi dhe Edea i zbulojnë të gjitha!
Live From Tirana 16:58 24/02/2024
Ja banorët e BBV3 që kanë fituar më shumë ndjekës këtë javë!
Live From Tirana 15:53 24/02/2024
Semi Jaupaj flet për këngën e saj të re dhe tregon banorin e saj të preferuar në BBV 3!
Live From Tirana 13:51 24/02/2024
Balerini që shkoi në finalen e Croatia’s Got Talent, flet për profesorin e tij Albi Nakon në BBV 3!
Live From Tirana 13:50 24/02/2024
Xhoi Jakaj: Më ka befasuar Egla në BB VIP, Meritoni përfiton më tepër nga Ilnisa!
Live From Tirana 14:34 23/02/2024
Dy astrologet Ira dhe Gerta komentojnë shenjat e horoskopit të çifteve në Big Brother Vip!
Live From Tirana 14:30 23/02/2024
Almanaku 23/02/2024 – Wake Me Up
Live From Tirana 08:55 23/02/2024