Celebrities Gossip Showbiz

Heidi e do Romeon për lojë?! Habit Roza me komentet për dyshen…

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektaklit arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm. Dinamikat në shtëpinë e “Big Brother VIP” ndryshojnë në çdo moment.

Ndërkohë, Heidi është gjendur ‘mes dy zjarreve’, Romeos dhe Julit. Kjo situatë ka krijuar një ‘krisje’ mes Heidit dhe Romeos. Gjatë spektaklit të sotëm, Roza u shpreh se e sheh Heidin më të përqëndruar tek loja dhe prandaj ka dyshime se dhe raporti i saj me Romeon mund të jetë një lojë. Banorja ka komentuar si më poshtë.

Gjuha e trupit flet më parë se goja. Heidi është më e përqëndruar në lojë se sa në romancë. Këtu kam dyshimet e mia se edhe afrimiteti është për lojë. E kam parë keq një nga këto ditë, të mërzitur Heidin dhe i kam thënë me të qeshur që hajde se do pajtoheni për një ditë dhe jo një ditë, por zgjati më pak dhe u pajtuan. Por, mbizotërofte dashuria.