Celebrities Gossip Showbiz

“Heidin e kam nuse o gjigant…”, çfarë i tha Lidi-Romeos?

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektakli arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm.

Pavarësisht se marrëdhënia e tyre nisi shumë pozitive për shkak të një loje të organizuar nga Vëllai i Madh, ku Lidi pretendonte se ishte vëllai i Heidit, Romeo dhe Lidi vijuan të ishin shumë të afërt edhe kur loja u zbulua. Mirëpo që prej momentit që Lidi ka dalë në nominim, marrëdhënia mes tyre ka ndryshuar e njëjta gjë ka ndodhur dhe sot, ku dyshja ka debatuar me njëri-tjetrin.

Liami: Në qoftë se ma bën Egla mua, ashtu ta bën dhe Heidi ty? Apo jo? Ashtu i bie?

Romeo:  Heidin e kam nuse unë o gjigant