Celebrities Gossip Showbiz

I ngacmoi seksualisht gruan, Kanye West godet me grushta agresorin!

Kanye West thuhet se është pjesë e një raporti nga Departamenti i Policisë së Los Anxhelosit pasi dyshohet se ka goditur një burrë në fytyrë. Reperi thotë se burri i paidentifikuar “sulmoi seksualisht” gruan e tij, Bianca Censori, duke i vendosur dorën nën fustanin e saj, duke e kapur rreth belit dhe duke i dhuruar puthje nga larg. Në raportin zyrtar, të marrë nga TMZ, policët pretendojnë se burri “e ka shtyrë ose e ka prekur” Biankën, megjithëse përfaqësuesit e Kanye pretenduan të kundërtën për Daily Mail.

TMZ pretendoi se Kanye e goditi me grusht burrin në shenjë hakmarrjeje, megjithëse ai “nuk kërkonte ndonjë trajtim për lëndimet”. Ekipi i reperit pohoi për Daily Mail:

“Prekja me dorë” është një nga veprimet duke marrë parasysh të gjithë asaj që ndodhi. Bianca u sulmua fizikisht. Sulmuesi nuk u përplas vetëm me të. I vuri duart nën fustanin e saj, direkt në trupin e saj, e kapi për beli, e rrotulloi rreth e rrotull dhe më pas e puthi për së largu. Ajo u sulmua seksualisht.

Incidenti i supozuar erdhi vetëm disa orë pasi Bianca u pa duke shëtitur nëpër Disneyland në Kaliforni zbathur, e veshur me një fustan të verdhë mbi një veshje me formë mishi. Ajo kishte çorape të prera në secilën këmbë dhe ishte kapur për dore me bashkëshortin e saj, i cili kishte veshur një hoodie të bardhë dhe pantallona sportive gri. Fansat e cilësuan veshjen e Biankës si “të papërshtatshme” në një park tematik të rrethuar nga fëmijë.