Celebrities Gossip Showbiz

Ja çfarë pritet të ndodh sonte në prime-n e “BBV3”!

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektakli arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm.

Sonte në “Big Brother Vip”:

Beatrice Luzzi, vjen për të surprizuar Heidin

Të pathënat e darkës me banorët

A e kanë kuptuar banorët skemën e Jetmirit dhe a do largohet ai nga shtëpia?

Egla-Liam, përplasje të vazhdueshme

100 ditë Big Brother, publikohet kënga e banorëve

Kush do të largohet nga shtëpia?

Kur do të jetë finalja, zbulohet data!

Moderatori Ledion Liço dhe dy opinionistët e Big Brother VIP, Arbër Hajdari dhe Ori Nebijaj janë duke darkuar me banorët. Teksa Egla i ‘kritikoi’ se pse nuk ka hyrë një burrë ‘për së mbari’ në këtë edicion, Ledioni e pyeti aktoren për të dashurin, por ajo tha se nuk do e merrni vesh kurrë.