Celebrities Gossip Showbiz

Ja cilët janë banorët e preferuar të Zaimina Vasjarit brenda shtëpisë së “BBV2”!

Këngëtarja e njohur Zaimina Vasjari është bërë nënë për herë të dytë në 21 mars të këtij viti. Lajmin e bukur e ka bërë me dije bashkëshorti i këngëtares, Klodian Asllani me anë të një postimi në Instastory në rrjetin e tij social Instagram. kuroshja është gjithashtu nënë e një vajze më të madhe të quajtur Khloe dhe padyshim fëmijët janë lumturia më e madhe e saj ashtu si të cdo prindi.

Banorët e “BBV2” po përfliten kudo në rrjet dhe janë kthyer në protagonistët e përditshmërisë së të gjithë shqiptarëve. Shumë prej vipave kanë mbështetur publikisht personazhet që ndodhen brenda shtëpisë e një ndër to ka qenë edhe Zaimina, e cila vetëm pak më parë ka postuar një foto të Luizit duke ndihmuar Kiarën të rregulloj fustanin dhe i ka vendosur secilit nga një kurorë. Duket se Zaimina është një përkrahëse e madhe e tyre.

 

Zaimina e ka treguar gjithmonë pasionin e saj për makinat e shtrenjta dhe sidomos prej kohësh tashmë në tipet e fundit të markës ‘Range Rover’. Para pak ditësh Zaimina me anë të postimi në Instagram na ka treguar se ka bërë një blerje të re të koleksionit të ri ‘Range Rover Sport 2022′ , një makinë mjaft e kushtueshme.