Ja sa ka ndikuar BB VIP në karrierën e Altin Shirës!
Pardon My French • 21:32 25/05/2023
I ftuar në emisionin “Pardon My French” ka qenë këngëtari i njohur Altin Shira. Artisti ka zbuluar në një intervistë ekskluzive gjithçka rreth muzikës së tij dhe këngëve që të gjithë i duan dhe i dinë përmendësh. Jonida Aliçkolli Elona Duro Altin Shira Dj Ankloe
“S’kemi konkurrencë”, Eni Shehu dhe Lei Kraja zbulojnë të rejat e Pushime On Top!
Pardon My French 23:11 11/04/2024
Strategjia e Jetmirit dhe Liamit, e tepruar apo e mirëmenduar?
Pardon My French 23:07 11/04/2024
Lorè në BB VIP?
Pardon My French 21:21 11/04/2024
Nga bashkëpunimi me Shpëtim Saraçin tek ëndrra drejt Eurovisionit, Lorè i thotë të gjitha!
Pardon My French 21:19 11/04/2024
Lorè zbulon historinë private pas këngës “Po largohem”!
Pardon My French 21:16 11/04/2024
Lorè zbulon detaje për albumin e ri/ Eni Shehu dhe Lei Kraja nisin xhirimet e “Pushime On Top”!
Pardon My French 18:48 11/04/2024
Marsela Çibukaj performon LIVE për TAR!
Pardon My French 08:02 06/04/2024