“Janë çift loje, jo i vërtetë…”/Marrëdhëniet romantike brenda “BBV3” komentuar nga Neda Balluku!
Live From Tirana • 18:20 27/02/2024
Në emisionin "Live from Tirana" ishte e ftuar në studio Neda Balluku. Mbrëmjen e së shtunës u largua Albi Nako dhe Arta Kabashi nga shtëpia më e famshme në Shqipëri. Si e komenton Neda daljen e tyre?
Olta Sheta për “BBV3”: “Shpresoj të mos mbyllet kurrë, të na bëjnë më shumë bebe…”
Live From Tirana 10:55 23/04/2024
Debati Meriton-Graciano/Olta Sheta: “Përdori kartën e viktimizimit, solli ujë tek burimi i vet por…”
Live From Tirana 10:53 23/04/2024
Beatrice Luzzi takoi vetëm Eglën, Olta Sheta: “Banorët e tjerë u prenë, një plus për të…”
Live From Tirana 10:51 23/04/2024
Dita e Tokës, Sazan Guri: “Dikur shqiptarët njerëzit më miqësorë me mjedisin, por sot…”
Live From Tirana 10:48 23/04/2024
Java më e mirë e vitit, astrologu Jorgo Pulla tregon se çfarë do të ndodhë me shenjat e horoskopit!
Live From Tirana 10:14 20/04/2024
Rëndësia e manifestimit, Franka Ikonomi tregon hapat për të arritur gjërat që duam!
Live From Tirana 10:11 20/04/2024
Një ‘mbret’ i ri në shtëpinë e BBV3/Kush ka fituar më shumë ndjekës e kush rezulton me humbje?!
Live From Tirana 10:08 20/04/2024