Jo vetëm “S’je këtu”, por Kelly së shpejti me një album të ri: “Ishte momenti i duhur…”
Live From Tirana • 09:24 02/04/2024
I ftuar në studion e “Live From Tirana” ka qenë artisti Florian Carkanji, apo siç njihet ndryshe me emrin e tij të artit Kelly. Ai ka publikuar së fundmi projektin e tij më të ri muzikor, “S’je këtu”, që është bërë pjesë e “The Top List” këtë javë. Kelly na ka folur më shumë për këngën e tij, por dhe projektet e reja së shpejti… Jerida Sakaj Kelly Wizii Dj
Java më e mirë e vitit, astrologu Jorgo Pulla tregon se çfarë do të ndodhë me shenjat e horoskopit!
Live From Tirana 10:14 20/04/2024
Rëndësia e manifestimit, Franka Ikonomi tregon hapat për të arritur gjërat që duam!
Live From Tirana 10:11 20/04/2024
Një ‘mbret’ i ri në shtëpinë e BBV3/Kush ka fituar më shumë ndjekës e kush rezulton me humbje?!
Live From Tirana 10:08 20/04/2024
“I llastuar nuk lind, bëhesh”/Psikologia Lorela Garuli tregon gabimet që prindërit bëjnë me fëmijët!
Live From Tirana 12:26 19/04/2024
Fjodora Fjora për Heidin: “Më përpara ishte e ftohtë, por tani më duket e përfshirë me Romeon…”
Live From Tirana 12:22 19/04/2024
“Të tjerët e kanë lënë në baltë, por unë e shoh në finale”/Për kë banore të BBV e ka Fjodora Fjora?!
Live From Tirana 12:21 19/04/2024
“Ka vendosur të çojë misionin deri në fund dhe të fitojë!”/Fjodora Fjora mbi debatin Egla-Jetmir!
Live From Tirana 12:19 19/04/2024