Jonida Aliçkolli zbulon si lindi ideja e podcastit “Ku ke humbur?”, me në fokus yjet e dikurshëm…
Live From Tirana • 09:18 10/02/2024
Jonida Aliçkolli ka sjellë në Top Albania Radio një podcast të ri me titullin “Ku ke humbur?”, i cili në fokus ka personazhe që i kemi pëlqyer dhe mund të na kanë shenjuar periudha të ndryshme të jetës nëpërmjet artit apo ndikimit të tyre në publik, por që tani nuk janë më pjesë e televizionit. Si lindi kjo ide fillimisht dhe cilët personazhe do të sjellë sërish Jonida? Jerida Sakaj Jonida Aliçkolli Dj Wizii
Xhoi Jakaj: Më ka befasuar Egla në BB VIP, Meritoni përfiton më tepër nga Ilnisa!
Live From Tirana 14:34 23/02/2024
Dy astrologet Ira dhe Gerta komentojnë shenjat e horoskopit të çifteve në Big Brother Vip!
Live From Tirana 14:30 23/02/2024
Almanaku 23/02/2024 – Wake Me Up
Live From Tirana 08:55 23/02/2024
Genta Gjalpi: Graciano po ta kishte marrë pak më shtruar nuk do të ishte larguar…
Live From Tirana 16:00 22/02/2024
Paragjykimet në lidhjet e dashurisë me diferencë në moshë, ja çfarë thotë sopranoja Simona Karafili!
Live From Tirana 15:57 22/02/2024
Xhilda Luzi flet për BB VIP dhe mikeshën e saj Ilnisën në Live From Tirana!
Live From Tirana 22:42 20/02/2024
Psikologia Jonida Haxhiu tregon shkaqet dhe ndikimin e dhunës në familje!
Live From Tirana 22:37 20/02/2024