Julia Ilirjani: “Jul Deda është homofob, është i joshur nga Heidi”!
Ndryshe • 18:55 10/04/2024
E ftuar në emisionin e kësaj jave në “Ndryshe” me Salsano Rrapi, Adi Pojana dhe Visjan Ukcenaj ka qenë aktorja e mirënjohur Julia Ilirjani. Ajo së fundmi ishte pjesë e edicionit të tretë të spektaklit më të ndjekur në Shqipëri, “Big Brother VIP Albania”, ku gjithashtu në këtë intervistë na zbuloi disa detaje nga kjo eksperiencë. Salsano Rrapi Adi Pojana Visjan Ukcenaj Julia Ilirjani Dj Vini
“Yjet Shqiptarë të Diasporës”/ Ilir Shaqiri flet për rikthimin me programin e ri në Top Channel!
Ndryshe 17:22 29/05/2024
Ilir Shaqiri: “Me Eglën do isha masakruar, nuk luftohet për një çmim deri në palcë”!
Ndryshe 17:18 29/05/2024
Nga admirimi për Grida Dumën tek projektet e reja, Ilir Shaqiri zbulon gjithçka!
Ndryshe 17:16 29/05/2024
Ilir Shaqiri: “Televizioni shqiptar ka llum dhe kualitet”!
Ndryshe 17:14 29/05/2024
“Kam 278 thika, heq sklepat me thikë”, telefonuesi shokon moderatorët!
Ndryshe 17:11 29/05/2024
Parashikues Tuku: “Shqipëria fiton Europianin”!
Ndryshe 17:10 29/05/2024
Gjithçka pa nivel që nuk e dinit për Irgen Çelën!
Ndryshe 19:34 22/05/2024