Celebrities Gossip Showbiz

Ka qenë e lidhur me Romeon? Motra e Erjolës zbulon të vërtetën!

Prej disa ditësh është përfolur se mes Erjolës dhe Romeos ka një pëlqim. Ka qenë pikërisht Graciano, ai që ka thënë i pari se ‘më mirë do kishte qenë të ishte lidhur me Erjolën se sa me Heidin’. Ndërkohë prime-n e kaluar Graciano ka zbuluar diçka që i ka habitur të gjithë, duke thënë se kur kanë qenë jashtë, Romeo i ka shkruar disa herë mesazhe Erjolës mirëpo ajo nuk i ka kthyer përgjigje, duke ja lënë “seen”. Kjo është mohuar nga të dy edhe pse Graciano tregon se edhe Erjola ia ka thënë më parë këtë.

E ftuar sonte në Shqipëria Live me Erjona Rusi dhe Arjon Muça ka qenë motra e Erjolës, për të folur ldhur me këtë situatë. Gjithashtu e pyetur nëse është e vërtetë, motra e saj e ka mohuar.

E vërtetë apo jo?

Motra e Erjolës: Jo jo nuk është e vertetë, Erjola nuk më ka thënë asnjëherë për këtë tani ata n tch mund të jenë takuar 

Është takuar ka ngrën darkë për të folur për Bigun?

Motra e Erjolës: Jo, janë rastisur në ambjentet e Topit thjeshtë mirëmëngjes, mirëmbrëma… Unë nuk do ja bëja një gjë të tillë një shoqeje, ca të keqe ka se janë të dy beqar

Pse vepron atehere ashtu Erjola?

Motra e Erjolës: Asaj i vjen inat se po ja nxjerr shoku i vet, Graciano po e përdor për të sulmuar Romeon 

Mëngjesin e sotëm moderatori Ronaldo Sharka ka postuar në Instastory një foto, ku duket se ka në tavolinë teksa konsumonte kafen, telefonin e Erjolës. Ronaldo dhe Erjola janë shumë miq me njëri-tjetrin madje prezantojnë edhe në rubrikë sq bashku te “E Diell”. Duket se Ronaldo është personi që menaxhon rrjetet sociale të Erjolës dhe me këtë postim, të cilin e ka fshirë pak më vonë, ka nënkuptuar se të vërtetën e kësaj situate e ka ai në dorë.