Celebrities Gossip Showbiz

Ka qenë e lidhur me të gjatë kohës që ishte me Cameron Diaz, ylli i “Playboy” Zoe Gregory zbulon të vërtetën e Justin Timberlake!

Ish-ylli i “Playboy”, Zoe Gregory, ka folur për një lidhje me Justin Timberlake gjatë kohës që ishte me aktoren Cameron Diaz. Ajo tregoi se ishte takuar me Timberlake në një festë të organizuar në Mansionin e ‘Playboy’ dhe se ishte e para që iu afrua atij. Ajo pranoi se këngëtari në fillim refuzoi duke thënë se ishte në një lidhje me Cameron Diaz, por ajo nuk u dorëzua.

“Ai nuk donte të dukej i dobët. Ne hymë në shpellë së bashku, hoqëm gjithçka”,-zbuloi Zoe Gregory. Meqë ra fjala, kjo nuk është hera e parë që Zoe Gregory zbulon sekretet e burrave të famshëm. Në vitin 2019, ajo bëri të njëjtën gjë me Alex Rodriguez, ish-të dashurin e Jennifer Lopez.

Ndërkaq, në mes të spekulimeve rreth lidhjes së tyre, Jessica Biel dhe Justin Timberlake kanë rënë sërish në qendër të vëmendjes. Titujt e fundit lanë të kuptohet për telashe në mesin e çiftit, me thashetheme rreth një divorci të mundshëm që vërtitet mes dramës së vazhdueshme që përfshin Timberlake dhe Britney Spears. Megjithatë, Biel i dha fund me një gjest të përzemërt ndaj të shoqit.

Romanca e Biel dhe Timberlake u ndez në dhjetor 2011, duke pushtuar shpejt zemrat e entuziastëve të Hollywood-it. Pas një miqësie të stuhishme, ata shkëmbyen betimet në një ceremoni në Fasano të Italisë, duke forcuar statusin e tyre si një nga çiftet më të dashur të Tinseltown. Pavarësisht fillimeve të tyre përrallore, bashkimi i tyre nuk ka qenë pa sfida. Thashethemet për pabesi dhe keqkuptimeve kanë pllakosur marrëdhënien e tyre, të përkeqësuara nga zbulimet në biografinë e Britney Spears.