Kënga e saj e re është dedikim për Kristin?! Për këtë e shumë të tjera Keisi Medini flet për TAR!
Live From Tirana • 10:40 01/06/2023
Në emisionin “Live from Tirana” ishte e ftuar në studio këngëtarja dhe njëkohësisht ish-konkurrentja e edicionit të dytë të “BBV”, Keisi Meidini. Keisi pak ditë më parë ka publikuar këngën e saj me titull “Bye Bye”. Shumë kanë aluduar se ia ka dedikuar Kristit, sa e vërtetë është kjo? Eni Shehu Keisi Medini Danko Dj
Ligji i parë në botë për AI, Brenton Bënja: “Ja profesionet që rrezikohen…”
Live From Tirana 08:42 25/05/2024
Edhe pak orë larg finales së madhe të BBV3, ja çfarë po ndodh me ndjekësit në Instagram të banorëve!
Live From Tirana 08:38 25/05/2024
Ditët e nxehta të verës kërkojnë përkujdesje speciale të lëkurës, ja këshillat e ekspertes!
Live From Tirana 08:49 24/05/2024
A ka miqësi mes një djali dhe një vajze? Albana Bejko: “I kam vendosur në friendzone…”
Live From Tirana 08:47 24/05/2024
Rrugëtimi i banorëve të BBV3 sipas shenjës së horoskopit, kush mund të fitojë?!
Live From Tirana 09:45 23/05/2024
Të humbasim peshë në mënyrë natyrale, herbalisti Irfan Gjeçi jep këshillat e tij!
Live From Tirana 09:42 23/05/2024
Profesioni i duhur për secilën nga shenjat e horoskopit sipas Xhiliola Lamaj…
Live From Tirana 09:15 22/05/2024