Kim Kardashian si aktore në “American Horror Story: Delicate 2″/Ja disa nga serialet më ‘In’…
@ the Movies • 10:21 20/04/2024
Edi dhe Edea na kanë njohur me filmat dhe serialet më të fundit që po shfaqen momentalisht, premierat e Cineplexx, si dhe disa detaje të reja nga kinematografia botërore… Edi Hallaçi Edea Demaliaj Dj XXL
Ja filmat dhe serialet që duhet të shikoni me patjetër këtë verë!
@ the Movies 17:57 17/06/2024
Mbani vathë në vesh, këto filma nuk do të donit që t’i humbisni…
@ the Movies 00:08 08/06/2024
“Atlas” me Jennifer Lopez dhe jo vetëm/Filmat më ‘IN’ të momentit, ja çfarë të shihni në Netflix!
@ the Movies 00:07 08/06/2024
Filmat më të rinj në Cineplexx dhe çfarë pritet të vijë së shpejti, ja çfarë na zbulon Edi dhe Edea!
@ the Movies 00:06 08/06/2024
Mblidhni të dashurit tuaj para ekranit të TV dhe mos i humbisni këto sugjerime filmash…
@ the Movies 09:15 01/06/2024
‘Best Duo Movies’/Dyshet spektakolare nëpër filma, ja çfarë të shihni me miqtë tuaj këtë fundjavë!
@ the Movies 08:58 01/06/2024
Filmi i shumëpritur “Bad Boys: Ride or Die” së shpejti në kinema, ja detajet e para!
@ the Movies 08:58 01/06/2024