“Komplet ndryshe”, Ervin Kurti zbulon gjithçka mbi emisionin e tij të ri me Nevina Shtyllën!
Pardon My French • 21:49 22/02/2024
I ftuar në “Pardon My French”, nën moderimin e Jonida Aliçkolli dhe Arbër Çepani, Ervin Kurti komentoi gjithçka rreth rikthimit të tij në televizion, pas një pauze të shkurtër. “Muzikë kur dëgjoj” titullohet rubrika ku shumë shpejt do ta shohim bashkë me Nevina Shtyllën, rubrikën më të re në programin televiziv “E Diell”. Ervin Kurti Jonida Aliçkolli Arbër Çepani
3 vajzat shqiptare në kopertinën e ‘Time’!
Pardon My French 20:04 18/04/2024
Në një film me Egla Cenon?! Julia Ilirjani zbulon gjithçka në TAR, flet për miqësinë me Ilnisën!
Pardon My French 19:58 18/04/2024
Egla e martuar për pasaportë italiane, Paloma zbulon sekretin!
Pardon My French 19:58 18/04/2024
Julia Ilirjani për Eglën: “Shpresoj mos të jetë në jetë reale si në BB VIP 3”!
Pardon My French 19:57 18/04/2024
Nga përmbytja e Dubait tek rrogat e larta në jug të Shqipërisë, zbuloni lajmet e javës!
Pardon My French 19:56 18/04/2024
“S’kemi konkurrencë”, Eni Shehu dhe Lei Kraja zbulojnë të rejat e Pushime On Top!
Pardon My French 23:11 11/04/2024
Strategjia e Jetmirit dhe Liamit, e tepruar apo e mirëmenduar?
Pardon My French 23:07 11/04/2024