Celebrities Gossip Showbiz

Kristi Dragot në pushime me dy vajza? Ja deklarata që shkaktoi habi!

Tashmë ka nisur sezoni i ri i “Pushime On Top”, e cila do të jetë guida e ditëve të nxehta të verës. Të gjithë mund të këshillohemi për destinacione të ndryshme, mundësi pushimi dhe argëtimi në Shqipëri, duke gërshetuar kulturën dhe traditën shqiptare. Këtë verë, pushimet nuk do të jenë të njëjtat. Aventurë, sport, plazh dhe zbulojmë si asnjëherë më parë tek “Pushime on Top” me Eni Shehun dhe Lei Krajën.

Edhe ky sezon do të ketë intervista eksluzive nga shumë personazhe VIP e një ndër ta ka qenë me Krist Aliaj. I pyetur se ku dhe me kë do i kaloi pushimet këtë verë Kristi është përgjigjur

Kristi: Në Palasë një muaj 

Po me kë?

Kristi: Me Dean dhe Jorin

Edhe ky sezon do të ketë intervista eksluzive nga shumë personazhe VIP e një ndër to ka qenë edhe me Jori Dellin. E pyetur nëse dëshiron të ketë lidhje me një djalë shqiptar, Jori është përgjigjur duke treguar edhe kriteret.