Celebrities Gossip Showbiz

Kush e shoqëroi Heidi Baçin në festën e “BBV3”?

Finalja e emisionit më të përfolur shqiptar momentalisht, “Big Brother VIP 3” dhe rrugëtimit të pesë finalistëve u mbajt me 25 Maj në Top Channel. Një reality-show i mbushur me lot, surpriza, dashuri, arritje, çmenduri, por mbi të gjitha transparencë. Edicionin e tretë të “Big Brother Vip”  fituese u shpall Egla Ceno.

Mbrëmjen e djeshme është organizuar një “After Party” me të gjithë ish-banorët e “BBV3” dhe shumë personazhe të njohur të showbizit shqiptar. Nga fotot dhe videot e publikuara në rrjetet sociale vihet re se kush nga ish-banorët ishin të pranishëm në festë. Heidi Baci ka qenë një ndër to, e cila ishte e shoqëruar nga Bora Zemani. Ndërkohë Heidi ka zgjedhur të qëndrojë me disa nga ish-banorët, mes tyre edhe Julian Dedën.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gazeta Shqip (@gazeta_shqip)