Celebrities Gossip Showbiz

Landi Hysa bëhet baba për herë të dytë, këngëtari zbulon emrin e të porsalindurit!

Landi Hysa është bërë baba për herë të dytë. Lajmin e ëmbël e ka dhënë vetë këngëtari me anë të një postimi në rrjetin e tij social Instagram, ku ka zbuluar edhe emrin e të porsalindurit. “Mirë se erdhe Eloi Hysi”-ka shkruar ai, teksa ka postuar edhe dy fotografi të cilat i kanë realizuar kur partnerja e tij ishte shtatzënë.

Në një prej tyre ata kanë në krah edhe djalin e tyre të madh. “Tranzicioni pjesa e dytë”-shkroi këngëtari krahas fotove me partneren dhe pak më vonë zbuloi se foshnja kishte ardhur në jetë. Landi është shumë i rezervuar sa i përket jetës së tij private dhe rrallë poston foto me familjen.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Roland Hysi (@landifornia)