Celebrities Gossip Showbiz

Luizi Ejlli i kërkon lekë live në emision Bora Zemanit për një video ekskluzive të Kiara Titos!

“Cherry on Top” nga Bora Zemani ka nisur sonte rrugëtimin në ekranin e Top Channel. “Cherry on Top” është një program Prime Time, prej 90 minutash, i cili synon të bëjë bashkë në studio njerëz me profile të larta në profesionet e tyre, duke shkëmbyer përvojat dhe historitë e tyre të suksesit personal, pa patur egon apo dëshirën e protagonizmit.

Moderatorja Kiara Tito ishte e ftuara e radhës e emisionit, ku tregoi për muajt e fundit të shtatzënisë, emrin e vajzës dhe planet e familjes. Gjatë intervistës Kiara ka treguar se Luizi ‘e shantazon’ me disa video të saj, të cilat Bora ia ka kërkuar për t’i pasur ekskuzive në emision ama përgjigja e Luizit, i cili ndodhej aty ishte shumë epike.

Kiara: Ka 2 video të miat, një që qaj në makinë nga një muzik

Bora: Ua Luiz na e jep këtë video eksluzive 

Luizi: Sa lek?