Celebrities Gossip Showbiz

“Më kanë vjedhur…” Fifit i ndodh e papritura!

Fifi është një nga artistet më të dashura dhe të komentuara në rrjet. Një artiste me kuptimin e plotë të fjalës, shumë e talentuar, por edhe shumë punëtore njëkohësisht. Tashmë dihet që ajo është në një marrëdhënie me Adis Patushin, me të cilin poston shpesh foto dhe nuk i kursen aspak dedikimet romantike.

Së fundmi Fifi ndodhet në Manhattan për shkak të disa koncerteve që do të zhvilloj atje, por papritur ka bërë një lajmërim për të gjithë në Instastory. Këngëtarja na ka treguar se telefoni i saj është vjedhur nga dikush atje dhe nuk mund t’i përgjigjet dot askujt që tenton ta telefonoj ose t’i shkruaj, derisa të kthehet në Shqipëri.

Telefoni im është vjedhur midis Manhattan. Kshu që kushdo që tenton të më shkruaj ose të më thirrni, mos u lodhni. Derisa të vij në Tiranë Fifi është pa numër.

Kohëve të fundit shumë prej vajzave të showbizit shqiptar kanë bërë ndryshimin e madh në ‘look’, i cili tashmë quhet trendi i momentit, duke i prerë flokët me baluke. E duket se edhe Fifit i ka pëlqyer një ndryshim i tillë, pasi ka vendosur që edhe ajo ta provoj me pamjen e saj e këtë na e ka treguar me foton e postuar së fundmi në Instagram, ku shfaqet me baluke dhe mund të themi se i shkojnë shumë.

Fifi gjithashtu është një artiste shumë e pëlqyer dhe e klikuar nga audienca që shpesh merr vëmendje me muzikën e saj dhe së fundmi duket se po përgatit një surprizë për ndjekësit e saj.