“Më lëvizi nofulla…”/Lorenc Kaja dhe Livia Lozi flasin për skenat e vështira në filmin “Guxim”!
Live From Tirana • 09:11 03/04/2024
Të ftuar në “Live From Tirana” kanë qenë Lorenc Kaja dhe Livia Lozi, dy nga aktorët e filmit më të ri “Guxim”. Filmi vjen me skenar dhe regji të Drilon Hoxhës dhe në bashkëpunim me Top Channel Films dhe ka premierën e madhe në 5 Prill në Cineplexx TEG. Livia dhe Lorenci na kanë folur më shumë mbi personazhet e tyre në “Guxim”, punën e madhe që kanë bërës, si dhe pritshmëritë e tyre në vazhdim… Jerida Sakaj Lorenc Kaja Livia Lozi Danko Dj
Profesioni i duhur për secilën nga shenjat e horoskopit sipas Xhiliola Lamaj…
Live From Tirana 09:15 22/05/2024
“Fati nuk ekziston, njeriu e zgjedh vetë”/Teologu Miron Çako: “Perëndia njeh rrugëtimet tona…”
Live From Tirana 09:13 22/05/2024
Gent Disha, artisti mes muzikës dhe aktrimit/Ja çfarë do të vijë së shpejti për publikun!
Live From Tirana 11:08 21/05/2024
“Nordstern Presents: Adriatique in Tirana”/25 Maji sjell eventin unik që nuk duhet ta humbisni!
Live From Tirana 11:06 21/05/2024
“Vajzat më të fuqishme…”/Zhaklina Gjolla: “Dua që këtë BBV ta fitojë…”
Live From Tirana 09:04 18/05/2024
Zhaklina Gjolla: “Do më pëlqente që në finale të shkonte…”
Live From Tirana 09:02 18/05/2024
“Bëri shumë zhurmë, por ka filluar të bëhet e bajatshme”/Me cilën banore e ka Zhaklina Gjolla?!
Live From Tirana 08:59 18/05/2024