Celebrities Gossip Showbiz

Me një fotografi të vjetër, Bora Zemani bën urimin për një person të veçantë në jetën e saj!

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”, historinë e shumëpërfolur në media mes saj dhe Donald Veshaj dhe si prezantuese e “Dancing With The Stars”, programi më i përfolur i kërcimit.

Ditën e sotme një person shumë i rëndësishëm për Borën feston ditëlindjen dhe është e ëma e saj. Këtë na e ka treguar vetë Bora, ku ka postuar një foto nga fëmijëria e saj me të ëmën dhe ka shkruar një urim për të.

E bukura ime, e mira ime

Edhe 100 vite të lumtura për ty dashuri, ashtu siç i meriton!

Je frymëzimi im dhe shembulli më i mirë

Të dua aq shumë sa nuk e them dot me fjalë

Së fundmi Donaldi ka postuar në Instagramin e tij një video, teksa shfaqet duket pikturuar, pasi të githë tashmë e dinë këtë talent të tij, ku dhe ëshë shprehur se kjo është mënyra sesi ai akrikon shpirtin. Nuk mund të mos vihej re komenti i Borës në postimin e tij, ku dhe ka zbuluar një detaj nga historia e tyre e dashurisë. Mesa duket herën e parë që ata të dy janë takuar Donaldi ka bërë një skicë për të, pasi ka shkruar: